MGROVERTURK.COM

Rover bir yaşam tarzı
Zaman: Pzt Nis 21, 2014 8:05 am

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: RADYO-TEYP KODU
MesajGönderilme zamanı: Cmt Eki 25, 2008 6:28 pm 
YENİ ÜYE
Kullanıcı avatarı

Selam arkadaşlar...benim bi sorunum var şu an...akü bitmişti...arabayı vurdurarak çalıştırdım.sonra noldu dersiniz.hayır araba çalıştı, onda bi sorun yok.ancak radyo-teyp çalışmaz oldu ve şimdi kod (şifre) istiyor.eee bende ve arabanın eski sahibinde kullanma kılavuzu yok arabanın...ne yapacağım ben.***???ve kodu 5 kere denedim kafadan sallayarak 1234-0123-1111 gibi.yarım saat bekle dedi. :D galiba şifreyi tutturdum dedim...ama yarım saat sonra yine aynı şey kod gir dedi..tekrar girdim farklı rakamlar.bu sefer 1 saat bekle bakalım dedi..anladım benle dalga geçtiğini artık..ve bu dalga sanırsam uzayıp gidecek. :o .... bursa servisi aradım yardımcı olmadı.daha önce başımıza böle bişii gelmedi dediler...sen arabayı aldığın şahısa sor dediler.falan filan..arabayı aldığım kişi bi bakıcak eski sahibine...ama zannetmiyorum ben konu bu şekilde çözülsün...bana yardımcı olabilecek biri var mı ? arabanın içinde bi yerlerde yazılı mıdır acaba kod numarası (bazı arabalarda yazılıymış galiba)?ya da motor veya şasi numarasını verip yetkili bi yere kodu alabilir miyim ki bu yetkili yer neresi?nasıl ulaşacağım:=? teşekkürler..

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: Cmt Eki 25, 2008 9:58 pm 
Technical Department
Kullanıcı avatarı

o teybi atacaksınız yerine bir cd çalar alacaksınız. başka çözüm yolu yok. o teyplerin kodları sadece fabrikada vardır, onun da malumunuz üzere yerinde artık yeller esiyor.

bir başka çözümü var tabii, teypciler şifre kırma işi yapıyorlar. ama ona da 40-50 liranızı alırlar. bi cd çaların 100 lira olduğu bir yerde 50 lirayı teyp şifresi kırdırmaya vermek ne kadar mantıklı? sırf radyo dinlemek için 50 lira vermek, biraz israf gibi geliyor bana...

Başa Dön

Mesaj Başlığı:
MesajGönderilme zamanı: Pzr Eki 26, 2008 2:05 am 
YENİ ÜYE
Kullanıcı avatarı

teşekkür ederim arkadaşlar...sağolun..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir